Odeslat stránku na e-mail:
Thule WanderWay 9116 adaptér pro 3. kolo | Váš specialista na nosiče Thule

Thule WanderWay 9116 adaptér pro 3. kolo

Výrobce:

THULE (Švédsko)

Kód produktu: 911600
Záruka: 5 let
Doprava: Zdarma
 

THULE (Švédsko)

Cena s DPH: 3 549 Kč
+
Dostupnost: Do 1-5 dnů u Vás 

Thule WanderWay 9116 je praktický adaptér, který Vám pomůže rozšířit kapacitu Vašeho nosiče jízdních kol Thule WanderWay o třetí kolo. Vyznačuje se mimořádnou kvalitou zpracování, skvělou ergonomií a velmi jednoduchou instalací.

Upnout kolo k nosiči zvládnete snadno díky odnímatelným držákům rámu s integrovanou momentovou utahovací růžicí Thule AcuTight, která Vás upozorní na správný utahovací moment. Upínky ráfků jsou nastavitelné a vybavené přezkou. Pro snadnou nakládku kola jsou upínky kola vybavené rovněž posuvnými pojezdy.

Důležité upozornění – některé země Evropské unie (Rakousko, Španělsko, Itálie...) vyžadují označení nákladu reflexní tabulí pod hrozbou vysoké pokuty. Výrobky splňující tyto požadavky naleznete v souvisejícím zboží. Některé tabule jsou vybaveny i integrovanými popruhy pro snadnou instalaci.

  • Vhodný pro nosič: Thule WanderWay
  • Váha (kg): 2,5
  • Nosnost (kg): 30 (nosič celkem 60 )
  • Zamykání: ANO

Dotaz na produkt: Thule WanderWay 9116 adaptér pro 3. kolo

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti Střešní nosiče BöHM s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Související produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2012 - 2024 THULE-EXPERT.cz