Odeslat stránku na e-mail:
Böhm systém A, tyč 160cm | Váš specialista na nosiče Thule

Böhm systém A, tyč 160cm

Výrobce:

BöHM (ČR)

Kód produktu: BA|1772
 

BöHM (ČR)

Cena s DPH: 2 899 Kč
+
Dostupnost: Do 1-3 dnů u Vás 

Základní střešní nosič BÖHM systém A s prodlouženými 160 cm dlouhými tyčemi je vhodný pro širší vozy se střešním žlábkem. Nosič se do žlábku montuje pomocí imbusového klíče, který je přiložen v balení. Díky speciálním povrchovým úpravám dochází pouze k minimálnímu poškození vnějšími vlivy, především posypové soli a nosič Vám tak bude sloužit mnoho let. Za zmínku stojí i českým výrobcem garantovaná pětiletá záruka. Střešní nosič BÖHM je vybaven zámkem. Příčné tyče jsou dodávány v páru a jejich profil má rozměry 32 mm x 22 mm. Navrhovaná maximální zátěž nosiče je 50 kg, při testování se však nosiče zatěžují až šestinásobkem udané nominální zátěže - 300 kg.

  • Nosnost (kg): 50
  • Profil nosné tyče (mm): 32x22
  • Montáž: imbusový klíč
  • Zamykání: ANO

Dotaz na produkt: Böhm systém A, tyč 160cm

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti Střešní nosiče BöHM s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Související produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2012 - 2021 THULE-EXPERT.cz