Odeslat stránku na e-mail:
Böhm systém C se šikmou gumou | Váš specialista na nosiče Thule

Böhm systém C se šikmou gumou

Výrobce:

BöHM (ČR)

Kód produktu: BCG22|348
 

BöHM (ČR)

Cena s DPH: 3 499 Kč
+
Dostupnost: Do 1-3 dnů u Vás 

Střešní nosič BÖHM systém C se šikmou gumou je vhodný pro automobily bez střešního žlábku. Střešní nosiče BÖHM jsou dodávány s kvalitním zámkem, výjimku netvoří ani tento model. Speciální odolná povrchová úprava poskytuje nosiči vysokou odolnost vůči nečasům přírody, a také agresivní soli. Díky profilovanému tvaru tyčí a použitým materiálům je doporučená hmotnost převáženého nákladu 50 kg. Při testování však nosič podléhá šestinásobnému zatížení. Udaná cena nosiče je za balení s 2 tyčemi včetně potřebného upevňovacího materiálu a imbusového klíče. Na nosič je poskytována záruka v délce pěti let.

POZOR! Aby nedošlo k poškození laku karoserie, musí být řádně očištěny všechny styčné plochy nosiče i střechy.

  • Nosnost (kg): 50
  • Profil nosné tyče (mm): 32x22
  • Montáž: imbusový klíč
  • Zamykání: ANO

Dotaz na produkt: Böhm systém C se šikmou gumou

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti Střešní nosiče BöHM s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Související produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2012 - 2021 THULE-EXPERT.cz