Odeslat stránku na e-mail:
Böhm systém P s podložkou | Váš specialista na nosiče Thule

Böhm systém P s podložkou

Výrobce:

BöHM (ČR)

Kód produktu: BD140|1560
 

BöHM (ČR)

Cena s DPH: 2 799 Kč
+
Dostupnost: Do 1-3 dnů u Vás 

Střešní nosič BÖHM systém P s podložkou je řešení pro většinu automobilů se svislým závitem v karoserii. Nosič je uzamykatelný. Do karoserie se montuje pomocí přibaleného imbusového klíče. Díky povrchové úpravě tyčí a ostatních dílů je nosič do jisté míry chráněn proti soli - nosič úspěšně splnil náročné testy v solné komoře. Profilované tyče o šířce 32 mm a výšce 22 mm jsou dimenzovány na nominální zátěž 50 kg. Při testování však byla použita zátěž o hmotnosti 300 kg. Díky použitým ušlechtilým materiálům, preciznímu zpracování a české kvalitě je na nosič poskytována záruka v délce pěti let.

  • Nosnost (kg): 50
  • Profil nosné tyče (mm): 32x22
  • Montáž: imbusový klíč
  • Zamykání: ANO

Dotaz na produkt: Böhm systém P s podložkou

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti Střešní nosiče BöHM s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Související produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2012 - 2021 THULE-EXPERT.cz