Odeslat stránku na e-mail:
BöHM - nezamykací | Váš specialista na nosiče Thule

BöHM - nezamykací

Výrobce:

BöHM (ČR)

Kód produktu: BPRICNIKNEZ|505
 

BöHM (ČR)

Cena s DPH: 1 690 Kč
+
Dostupnost: Do 1-3 dnů u Vás 

Velmi kvalitní a dobře zpracovaný příčný nosič značky Böhm nabízí nosnost až 50 kg. Při testech jsou ovšem nosiče od výrobce Böhm testovány a na 6-ti násobek nominálního zatížení 50 kg, tedy až na 300 kg. Tento příčný střešní nosič je vhodný pro automobily s podélnými nosiči. Profil nosné tyče je 32 x 22 mm.  Montáž příčného nosiče je velmi jednoduchá díky plastové vrtulce. Příčný střešní nosič Böhm nenabízí možnost uzamčení, ale může se pochlubit kvalitní povrchovou úpravou a úspěšně splněnými testy, které probíhaly v solné komoře. Cena, která je uvedena u tohoto produktu, je za jeden pár, tedy za dvě tyče.

  • Nosnost (kg): 50
  • Profil nosné tyče (mm): 32x22
  • Montáž: plastová vrtulka
  • Zamykání: NE

Dotaz na produkt: BöHM - nezamykací

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti Střešní nosiče BöHM s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2012 - 2020 THULE-EXPERT.cz