Odeslat stránku na e-mail:
OzonAIR HM-10000-OGLS | Váš specialista na nosiče Thule

OzonAIR HM-10000-OGLS

Výrobce:

OzonAIR (ČR)

Kód produktu: HM-10001-OGLS
Záruka: 2 roky
 

OzonAIR (ČR)

Cena s DPH: 1 590 Kč
+
Dostupnost: do 1-3 dnů u Vás

SMART - PRO STŘEDNÍ PROSTORY

Použití generátoru

Generátor ozonu ozonAIR HM-10000-OGLS dezinfikuje vzduch od nežádoucích a škodlivých látek jako jsou plísně, bakterie, viry, mikroorganismy či pachy. Zařízení typu SMART je vhodné k použití ve středně velkých prostorech, jako je například kancelář, restaurace či domácnost.

Generátor vytváří ozon (O3) pomocí speciálního procesu, který využívá elektrický proud a kyslík. Ozon ze vzduchu odstraní nežádoucí škodliviny a zhruba po hodině se opět samovolně rozpadne zpět na kyslík (O2). Generátor nasává vzduch zadní částí pomocí ventilátoru. Uvnitř je vzduch filtrován a veden přes zabudovanou keramickou desku, ve které se kyslík pomocí elektrického výboje mění v ozon. Ten je pak vypouštěn přední částí zařízení zpět do čištěného prostoru.

Keramická deska je spotřební součástí zařízení a měla by se měnit každých 6 měsíců nebo po 6 tis. hodinách provozu. Zakoupit ji lze na našem eshopu www.ozonair.cz. Na keramickou desku se nevztahuje záruční doba generátoru.

Bezpečnostní pokyny

Generátor ozonu ozonAIR HM-10000-OGLS používejte pouze v uzavřené místnosti, ve které nejsou přítomni lidé, zvířata ani rostliny. Vytvářejte pouze takové množství ozonu, které odpovídá velikosti čištěné místnosti. Při použití zařízení zajistěte, aby v jeho blízkosti nebyly žádné hořlavé plyny či výbušné látky. Nikdy nevdechujte ozon přímo z generátoru. Před manipulací s generátorem si pečlivě přečtěte návod a dodržujte všechny bezpečnostní pokyny.

Po ošetření ozonem by se mělo v místnosti alespoň 30 minut větrat, a zhruba 2 hodiny po dezinfekci by do ni neměl nikdo vstupovat.

Toto zařízení nepoužívá UV záření.

Popis generátoru

1, Sklopná rukojeť pro jednoduchou manipulaci

2, Časovač / ovládací tlačítko – otočením po směru hodinových ručiček nastavíte délku spuštění (max 120 min). Otočíte-li tlačítkem proti směru hodinových ručiček do pozice HOLD, spustí se nepřetržitý provoz.

3, Světelný indikátor - svítí při provozu zařízení.

4, Odnímatelný omyvatelný vzduchový filtr

5, Vyjímatelná pojistka (2 amp 250V, 30x6 mm)

Doporučený čas provozu

Návod ke stažení

  • Plocha do: 200 m2
  • Množství ozonu: 10000 mg / hod
  • UV lampa: NE
  • Výkon: 100 W
  • Napájecí napětí: 230 V / 50 Hz
  • Barva: zelená

Dotaz na produkt: OzonAIR HM-10000-OGLS

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti Střešní nosiče BöHM s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Související produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2012 - 2022 THULE-EXPERT.cz