Odeslat stránku na e-mail:
Generátor ozonu OzonAIR HM-6000-OGO | Váš specialista na nosiče Thule

Generátor ozonu OzonAIR HM-6000-OGO

Výrobce:

OzonAIR (ČR)

Kód produktu: HM-6000-OGO
Záruka: 2 roky
 

OzonAIR (ČR)

Cena s DPH: 1 290 Kč
+
Dostupnost: do 1-3 dnů u Vás

HOME - PRO MENŠÍ A STŘEDNÍ PROSTORY

Pomocí generátoru ozonu snadno vydezinfikujete své auto, kancelář, restauraci, hotelový pokoj nebo domácnost.

Funkce

1) Sklopná rukojeť

Pevná rukojeť pro snadnou manipulaci.

2) Časovač/Ovládací tlačítko

Otočením po směru hodinových ručiček lze nastavit délku spuštění až na 120 min. Pokud otočíte ovládání proti směru hodinových ručiček do pozice HOLD, spustíte neptržitý provoz.

3) Světelný indikátor

Rozsvití se při provozu zařízení

4) Vzduchový filtr

Filtr je odnímatelný a omyvatelný

5) Pojistka

Vyjímatelná pojistka (2 amp 250V, 30x6mm)

Nastavení

OzonAIR je vybaven časovačem, jež lze nastavit až na 120min. Časovač lze aktivovat otočením ovladače po směru hodinových ručiček až na hodnotu 120, nebo otočit proti směru a nastavit si nepřetržitý provoz. Generátor je možné používat pouze v prázdných prostorech.

Jak to funguje

Generátor ozonu vytváří ozon O3 prostřednictvím speciálního procesu, který využívá elektrický proud a kyslík. Ozon O3 odstraňuje pachy, ničí mikroorganismy, viry, bakterie a další škodlivé látky. V přírodě vzniká O3 jako přirozený čistič vzduchu a to různými způsoby. Například po bouřce, kdy ve vzduchu cítíme čistou svěží vůni. To má na svědomí právě ozon O3.

Klasický kyslík (O2) se mění na ozon O3. Ozon se zhruba po hodině samovolně rozpadá zpět na kyslík.

Ozon lze používat pouze v uzavřených místnostech, ve kterých nejsou lidé, zvířata ani rostliny. Nikdo by neměl vstoupit do místnosti do 2 hodin po ošetření ozonem. Po ošetření by měla být místnost také větrána alespoň 30 minut. Nikdy nevdechujte ozon přímo ze zařízení. Vytvářejte pouze množství ozónu odpovídající velikosti místnosti. Zajistěte, aby se v blízkosti generátoru ozónu nenacházely žádné hořlavé plyny nebo výbušné materiály. Toto zařízení nepoužívá UV záření. Před manipulací s ozonem si pozorně přečtěte návod k použití a dodržujte všechny bezpečnostní pokyny.

U generátoru je vzduch nasáván zadní částí prostřednictvím ventilátoru. Uvnitř generátoru je vzduch pomocí filtru filtrován a veden přes zabudovanou keramickou desku, ve které je kyslík prostřednictvím elektrického výboje přeměňován v ozón. Odtud je ozón následně vypouštěn přední částí zařízení zpět do čištěného prostoru.

Doporučený čas provozu

Návod ke stažení

Keramická deska v zařízení pro produkci ozonu je opotřebitelnou součástí a měla by být vyměněna po 6 měsících nebo 6 000 provozních hodinách. Na opotřebení provozní součásti (keramická deska) se nevztahuje záruční doba zařízení. Novou keramickou desku si můžete objednat na emailu praha9@stresninosice.cz.

  • Plocha do: 100 m2
  • Množství ozonu: 6000 mg / hod
  • UV lampa: NE
  • Výkon: 65 W
  • Napájecí napětí: 230 V / 50 Hz
  • Barva: zelená

Dotaz na produkt: Generátor ozonu OzonAIR HM-6000-OGO

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti Střešní nosiče BöHM s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Související produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2012 - 2022 THULE-EXPERT.cz