Odeslat stránku na e-mail:
OzonAIR HM-7000-TC-UV-W | Váš specialista na nosiče Thule

OzonAIR HM-7000-TC-UV-W

Výrobce:

OzonAIR (ČR)

Kód produktu: HM-7000-TC-UV-W
Záruka: 2 roky
Doprava: Zdarma
 

OzonAIR (ČR)

Cena s DPH: 3 690 Kč
+
Dostupnost: do 1-3 dnů u Vás

PROFI - PROFESIONÁLNÍ APLIKACE
velké prostory • výrazné znečištění • velký pohyb osob

Použití generátoru

Generátor ozonu ozonAIR HM-7000-TC-UV-W je zařízení určené k dezinfekci a čištění vnitřních prostor od pachů, mikroorganismů, virů, bakterií či plísní. Jedná se o profesionální zařízení vhodné k dezinfekci velkých prostor, prostor s výrazným znečištěním nebo s velkým pohybem lidí. Funguje na základě ozonu (O3), který vytváří prostřednictvím speciálního procesu využívajícího elektrický proud a kyslík. Ozon vyčistí vzduch od nežádoucích látek a zhruba po hodině se samovolně rozpadá zpět na kyslík.

Generátor nasává vzduch zadní částí pomocí ventilátoru. Uvnitř je vzduch filtrován a veden přes zabudovanou keramickou desku, ve které se kyslík pomocí elektrického výboje mění v ozon. Ten je pak vypouštěn přední částí zařízení zpět do čištěného prostoru. Keramická deska je spotřební součástí zařízení a měla by se měnit každých 6 měsíců nebo po 6 tis. hodinách provozu. Zakoupit ji lze na našem e-shopu www.ozonair.cz. Na keramickou desku se nevztahuje záruční doba generátoru.

Bezpečnostní upozornění

Generátor lze používat pouze v uzavřených místnostech, kde nejsou přítomni lidé, zvířata ani rostliny. Zhruba 2 hodiny po ošetření ozonem by do místnosti neměl nikdo vstupovat a místnost by se měla větrat alespoň 30 minut. Doporučuje se vytvářet pouze množství ozonu odpovídající velikosti místnosti. Při použití generátoru je důležité zajistit, aby se v jeho blízkosti nevyskytovaly žádné hořlavé plyny ani výbušné materiály. Nikdy nevdechujte ozon přímo ze zařízení. Před manipulací si pozorně přečtěte návod k použití a důsledně dodržujte všechny bezpečnostní pokyny.

UV lampa

Součástí generátoru ozonu ozonAIR HM-7000-TC-UV-W je UV lampa, která napomáhá procesu tvorby ozonu a zároveň samotné UV záření slouží k likvidaci virů a bakterií. Díky tomu dochází k dvoustupňovému čištění. UV lampa je zařízení, u kterého dochází k opotřebení, tudíž se doporučuje měnit ji ve stejném časovém intervalu jako keramické desky.

Části generátoru

1, Sklopná rukojeť pro snadnou manipulaci

2, LCD display pro zobrazení informací o pracovním stavu a nastavení zařízení. Modré podsvícení, ovládací tlačítka.

3, Výdech vzduchu

4, Dálkový ovladač

5, Odnímatelný vzduchový filtr

6, Vyjímatelná pojistka (4 amp 250V, 30x6 mm)

Nastavení generátoru

ON: Zapnutí generátoru. LCD displej se rozsvítí a generátor je připraven k použití.

OFF: Vypnutí generátoru. LCD displej zhasne.

AUTO: Generátor pracuje v nastaveném programu P1/P2/P3. V naprogramovaném režimu zařízení pracuje cyklicky v intervalech programu zapnuto/vypnuto „ON-OFF-ON-OFF“.

Spuštění režimu AUTO:

1, Stiskněte tlačítko AUTO

2, Opakovaným stisknutím tlačítka vyberte z programů P1/P2/P3.

3, Vybraný program potvrďte tlačítkem SET.

Jednotlivé programy jsou nastaveny takto:

P1 = ON 10 min, STOP 20 min

P2 = ON 20 min, STOP 20 min

P3 = ON 40 min, STOP 40 min

TIMER: Stistknutím tohoto tlačítka spustíte zařízení a odpočítávání času. Po odpočítání zvolené periody dojde k vypnutí zařízení. Délku časového intervalu nastavíte pomocí tlačítka SET a tlačítek UP/DOWN. Nastavený čas potvrdíte opětovným stlačením tlačítka SET. Výchozí nastavení tlačítka TIMER je 5 min. Po uplynutí této doby dojde k vypnutí zařízení.

POZOR: podržíte-li při nastavování hodnot tlačítko UP/DOWN déle než 10 sec, dojde k resetování nastavených hodnot do továrního nastavení.

Doporučená plocha pro AUTO mode:

Návod ke stažení

  • Plocha do: 150 m2
  • Množství ozonu: 7000 mg / hod
  • UV lampa: ANO
  • Výkon: 98 W
  • Napájecí napětí: 230 V / 50 Hz
  • Barva: bílá

Dotaz na produkt: OzonAIR HM-7000-TC-UV-W

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti Střešní nosiče BöHM s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Související produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2012 - 2021 THULE-EXPERT.cz