Odeslat stránku na e-mail:
Adaptér Thule 9111 ClipOn High | Váš specialista na nosiče Thule

Adaptér Thule 9111 ClipOn High

Výrobce:

THULE (Švédsko)

Kód produktu: ID2038
 

THULE (Švédsko)

Cena s DPH: 799 Kč
+
Dostupnost: Do 3-7 dnů u Vás

Thule 9111 ClipOn High je montážní adaptér k nosiči Thule ClipOn High 9106. Tento adaptér vyrábí švédská firma, která používá pouze kvalitní materiály, a jejich výrobky pocházejí pouze od profesionálů z oboru. Výrobce nabízí na adaptér Thule 9111 ClipOn High pětiletou záruku. Hmotnost tohoto adaptéru je pouze jedno kilo. Neopomnělo se zde ani na bezpečnost a tento adaptér vybavil zamykáním. Lze tedy uzamknout jízdního kolo k nosiči. Adaptér má snadnou montáž pomocí zaklapávacího mechanismu. Pokud na nosiči nejsou naložená kola, lze otevřít zavazadlový prostor. Adaptér Thule 9111 ClipOn High je schválen k provozu v České republice.

  • Hmotnost (kg): 1
  • Zamykání jízdního kola k nosiči: ANO
  • Zamykání nosiče kol k vozidlu: NE
  • Přístup do zavazad. prostoru (bez kol): ANO
  • Přístup do zavazad. prostoru (s koly): NE
  • Schválený k provozu v ČR: ANO

Dotaz na produkt: Adaptér Thule 9111 ClipOn High

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti Střešní nosiče BöHM s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Související produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2012 - 2024 THULE-EXPERT.cz