Odeslat stránku na e-mail:
Adaptér Thule 928-1 pro nosič EuroClassic G6 | Váš specialista na nosiče Thule

Thule 928-1

Výrobce:

THULE (Švédsko)

Kód produktu: 928120
 

THULE (Švédsko)

Cena s DPH: 4 290 Kč
+
Dostupnost: Do 1-5 dnů u Vás 

Adaptér Thule 928-1 je švédským výrobkem firmy Thule, která má velmi dobré hodnocení. Tento adaptér umožňuje přepravit tři jízdní kola na nosiči Thule EuroClassic G6 928 nebo čtyři kola na nosiči Thule EuroClassic G6 929. Adaptér je zamykací, takže není potřeba se obávat odcizení adaptéru. Nosnost je 15 kg a hmotnost pouhé 2 kg. Adaptér Thule 928-1 má jiný zámek, než je u nosičů kol, který již vlastníte. Pokud byste měli rádi pouze jeden zámek na všechny Vaše nosiče a adaptéry, můžete zažádat o jejich vyměnění. Stačí do objednávky napsat číslo vyražené na zámku nosiče kol, který již vlastníte, a my Vám dodáme adaptér se stejným zámkem. Službu je možné objednat v níže uvedeném zboží.

Dotaz na produkt: Thule 928-1

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti Střešní nosiče BöHM s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Související produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2012 - 2023 THULE-EXPERT.cz