Odeslat stránku na e-mail:
Adaptér MFT 8299 pro vozy OFFROAD s rezervou na zadních dveřích | Váš specialista na nosiče Thule

Adaptér MFT 8299 pro vozy OFFROAD s rezervou na zadních dveřích

Výrobce:

MFT (Německo)

Kód produktu: ID2318
 

MFT (Německo)

Cena s DPH: 1 099 Kč
+
Dostupnost: Do 3-5 dnů u Vás

Adaptér MFT 8299 je navržen pro vozidla typu OFFROAD s rezervní pneumatikou připevněnou ke dveřím kufru. Adaptér MFT 8299 zabráním jednoho místa v nosiči zajistí montáž nosiče kol MFT na tažné zařízení. Jedním z nosičů, které mají díky rezervě problém s montáží na tažné zařízení je nosič kol MFT Multi cargo 2 family. Na kvalitní adaptér MFT 8299 německé výroby je poskytována standardní záruka v délce 2 let. Při pořízení nosiče na tažné zařízení spolu s adaptérem MFT 8299 musíte pamatovat na to, že adaptér zabere jedno místo v nosiči. Z nosiče určeného například pro 4 kola tak vznikne nosič pro 3 kola.

Dotaz na produkt: Adaptér MFT 8299 pro vozy OFFROAD s rezervou na zadních dveřích

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti Střešní nosiče BöHM s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Související produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2012 - 2020 THULE-EXPERT.cz