Odeslat stránku na e-mail:
Adaptér MFT 3333 na 3. kolo pro nosič MFT Aluline | Váš specialista na nosiče Thule

Adaptér MFT 3333 na 3. kolo pro nosič MFT Aluline

Výrobce:

MFT (Německo)

Kód produktu: ID2323
 

MFT (Německo)

Cena s DPH: 2 190 Kč
+
Dostupnost: Do 1-5 dnů u Vás 

Adaptér MFT 3333 rozšiřuje nosnost nosiče kol na tažné zařízení MFT Aluline, který je původně konstruován pro 2 jízdní kola, na jízdní kola tři. Německý výrobce MFT používá ke své výrobě jen ty nejušlechtilejší materiály a dodržuje pevně stanovené výrobní postupy. Výsledkem tohoto snažení jsou nosiče a adaptéry, které se vyznačují vysokou spolehlivostí a kvalitou. Adaptér MFT 3333 je zamykací a uveze třetí kolo o maximální hmotnosti 33 kg. Spousta zákazníků chválí jeho snadnou montáž na stávající nosič MFT Aluline. Na adaptér MFT 3333 pro nosič MFT Aluline je německým výrobce garantována záruka v délce 2 let.

Dotaz na produkt: Adaptér MFT 3333 na 3. kolo pro nosič MFT Aluline

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti Střešní nosiče BöHM s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Související produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2012 - 2023 THULE-EXPERT.cz