Odeslat stránku na e-mail:
Generátor ozonu Diametral VirBuster 8000E | Váš specialista na nosiče Thule

Generátor ozonu Diametral VirBuster 8000E

Výrobce:

DIAMETRAL (ČR)

Kód produktu: VB8000E
Záruka: 2 roky
Doprava: Zdarma
 

DIAMETRAL (ČR)

Cena s DPH: 8 589 Kč
+
Dostupnost: do 1-3 dnů u Vás

Generátor ozonu VirBuster 10000E je vybaven elektronickým časováním a barografem zbývajícího času.

Díky silnému oxidačnímu účinku O3 úspěšně likviduje všechny viry, bakterie, plísně, kvasinky apod. Součástí likvidace živých mikroorganizmů je i dokonalé odstranění pachů, jako jsou kouř z cigaret, hniloba, pach zvířat nebo plísně. V případě delšího působení zlikviduje i hmyz a další nežádoucí parazity!

Nízké náklady na desinfekci

Generátor ozonu Diametral VirBuster nepotřebuje doplňovat žádné náplně, filtry či jiný spotřební materiál. Stačí pouze přívod el. energie v podobě 230V, tedy klasická zásuvka, kterou má každý doma či v práci. Na desinfekci místnosti 6 x 6 x 2,7 m (100 m3) Vám stačí pouhých 14 haléřů, počítáno v průměrné ceně energie.

Velký okruh použití

Vzduch můžete úspěšně desinfikovat pomocí VirBusteru téměř kdekoliv. Sterilizovat vzduch můžete v nemocnicích, léčebnách, ordinacích, školách, šatnách, fitness centrech, jídelnách, domácnosti či kanceláři.

Díky účinným schopnostem se často používá také pro desinfekci klimatizací a vnitřního prostoru automobilů, vlaků, autobusů nebo jiných dopravních prostředků, které VirBuster zbavuje nejen virů, bakterií ale také zápachu.

Robustní, lehké a praktické provedení

Diametral VirBuster má lehkou ocelovou konstrukci z kvalitního plechu, který je ošetřen práškovým lakem. Při konstrukci byl brán zřetel na snadnou manipulaci a mobilitu, proto je generátor vybaven ergonomickým madlem.

Precizní provedení

Každý generátor ozonu je podroben zátěžovému testu pro ověření funkce a je vyroben z těch nejkvalitnějších komponent pro dlouholetou životnost.

Filtr nasávaného vzduchu

Výrobce Diametral myslel na všechno. Aby nedošlo k tomu, že do desinfikovaného vzduchu budou rozptýleny prachové částice, nasávaní vzduchu je opatřeno filtrem.

Výkonný a kvalitní ventilátor

Generator ozonu VirBuster je vybaven kuličkovými ložisky, což zajišťuje klidný chod (pouze 45 dB) a současně zaručuje dlouholetou životnost při častém používání.

Bezpečný výrobek

Ozonové generátory obsahují aktivní ochranu FanFlow, která ochrání obsluhu před dotykem s elektrickými částmi zařízení.

Snadná údržba

Není třeba žádná speciální údržba či zacházení.

Výstupní hadice

Možnost dokoupit adaptér s hadicí, kterou lze připojit např. ke klimatizaci a vydesinfikovat tak těžko přístupné prostory od nežádoucích mikroorganizmů a pachů.

Český certifikát kvality

Generátory ozonu VirBuster byly testovány v českých zkušebnách a mají českou certifikaci společně s CE (schváleno EU).

Záruční a pozáruční servis v ČR

Naše společnost Střešní nosiče BöHM s.r.o. je AUTORIZOVANÝ prodejce značky Diametral pro ČR. Zajišťujeme záruku, servis a garantujeme, že Váš výrobek bude stále plně funkční.

Použití

Když je generátor ve voze či místnosti spuštěný, nesmí být nikdo přítomen včetně zvířat a rostlin. Po desinfenci stačí prostor vyvětrat.

Zvolte správnou variantu (tabulka)

  • Hmotnost (kg): 4.5
  • Časovač: elektronický
  • Zobrazení času: bargraf zbývajícího času
  • Množství ozonu: 7000 mg / hod
  • Rozměry (mm): 172 x 244 x 282
  • Maximální příkon: 100 W
  • Napájecí napětí: 230 V / 50 Hz

Dotaz na produkt: Generátor ozonu Diametral VirBuster 8000E

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti Střešní nosiče BöHM s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Související produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2012 - 2021 THULE-EXPERT.cz