Odeslat stránku na e-mail:
Böhm systém G | Váš specialista na nosiče Thule

Böhm systém G

Výrobce:

BöHM (ČR)

Kód produktu: BG|354
 

BöHM (ČR)

Cena s DPH: 2 999 Kč
+
Dostupnost: Do 1-5 dnů u Vás 

Kvalitní nosič BÖHM systém G je navržen pro automobily se svislým závitem v karoserii. Vysoké kvality je docíleno použitím ušlechtilých materiálů včetně speciálních ochranných technologiích, které snižují riziko poškození vnějšími vlivy - především soli. Střešní nosič BÖHM systém G české výroby je zamykatelný, montáž je řešena pomocí přiloženého imbusového klíče. Doporučená maximální zátěž nosiče je 50 kg, při výrobním procesu je však prototyp testován až na šestinásobek nominálního zatížení 50 kg. Díky vysoké kvalitě zpracování a použitých odolných materiálů si výrobce může dovolit poskytnout prodlouženou pětiletou záruku.

  • Nosnost (kg): 50
  • Profil nosné tyče (mm): 32x22
  • Montáž: imbusový klíč
  • Zamykání: ANO

Dotaz na produkt: Böhm systém G

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti Střešní nosiče BöHM s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Související produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2012 - 2024 THULE-EXPERT.cz