Odeslat stránku na e-mail:
Böhm systém K ALU - 3 tyče | Váš specialista na nosiče Thule

Böhm systém K ALU - 3 tyče

Výrobce:

BöHM (ČR)

Kód produktu: BK|1996
 

BöHM (ČR)

Cena s DPH: 5 699 Kč
+
Dostupnost: Do 1-5 dnů u Vás 

Střešní nosič Böhm systém K ALU se třemi tyčemi prošel kvalitní povrchovou úpravou. Tento střešní nosič je testován na 6-ti násobné nominální zatížení než je 50 kg. Výrobce neopomněl ani na zabezpečení nosiče, proto je možné nosič zcela zamknout a předejít tak jeho odcizení. Střešní nosič Böhm systém K ALU je vhodný pro automobily se speciálním úchytem v karoserii. Montáž se provádí pomocí imbusového klíče, který je dodán v balení společně se střešním nosičem. Všechny střešní nosiče značky Böhm procházejí náročným testem v solné komoře. Bez úspěšného absolvování tohoto testu, není možné nosič prodávat.

  • Nosnost (kg): 50
  • Profil nosné tyče (mm): ovál
  • Montáž: imbusový klíč
  • Zamykání: ANO

Dotaz na produkt: Böhm systém K ALU - 3 tyče

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti Střešní nosiče BöHM s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Související produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2012 - 2023 THULE-EXPERT.cz