Odeslat stránku na e-mail:
Autofolie pro ochranu laku pod střešním nosičem 4ks | Váš specialista na nosiče Thule

Autofolie pro ochranu laku pod střešním nosičem 4ks

Výrobce:

BöHM (ČR)

Kód produktu: ID01
 

BöHM (ČR)

Cena s DPH: 139 Kč
+
Dostupnost: Do 1-5 dnů u Vás 

Bojíte se poškození laku Vašeho vozidla v důsledku častého používání střešního nosiče? Jednoduchým a ideálním řešením je tato plastová, vysoce odolná ochranná folie určená k využití v automobilovém průmyslu. Tento druh autofolie se dokonale přizpůsobí změnám teplot - teplotní odolnost -40/+100ºC, je určena k dlouhodobému používání a navíc dochází k minimálnímu žloutnutí, tedy změnám barvy a to v díky použití UV ochrany. Další výhodou je použití responzivního lepidla, které zabránít zanechání stop lepidla po odstranění folie, a to i po dlouholetém využívání.

Dotaz na produkt: Autofolie pro ochranu laku pod střešním nosičem 4ks

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti Střešní nosiče BöHM s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Související produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2012 - 2024 THULE-EXPERT.cz