Odeslat stránku na e-mail:
Menabo AconcaguaVýborný magnetický nosič Menabo Aconcagua je navržen pro převoz 3 párů carvingových lyží, nebo převoz 2 snowboardů. Lyžařské hůlky na | Váš specialista na nosiče Thule

Menabo Aconcagua

Výrobce:

MENABO (Itálie)

Kód produktu: ID1473
 

MENABO (Itálie)

Cena s DPH: 2 789 Kč
+
Dostupnost: Do 3-7 dnů u Vás

Výborný magnetický nosič Menabo Aconcagua je navržen pro převoz 3 párů carvingových lyží, nebo převoz 2 snowboardů. Lyžařské hůlky na nosiči převážet nejdou, musí se umístit do auta. Maximální doporučená rychlost je při převozu lyží 130 km/h a při převozu snowboardů 100 km/h Převážený náklad lze v nosiči uzamknout a navíc zajistit bezpečnostním popruhem. Magnetický nosič Menabo Aconcagua lze připevnit pouze na automobily s kovovou střechou, jejíž délka musí být nejméně 125 cm. Kvalitní nosič italské výroby je opatřen certifikátem kvality GS/TÜV. Na nosič Menabo Aconcagua poskytujeme záruku v délce dvou let.

  • Převoz hůlek: NE
  • Převozu snowboardů: ANO
  • Zamčení lyží: ANO
  • Zamčení nosiče ke střeše: NE
  • Max. počet párů lyží: 3
  • Max. počet snowboardů: 2

Dotaz na produkt: Menabo Aconcagua

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti Střešní nosiče BöHM s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Související produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2012 - 2024 THULE-EXPERT.cz