Odeslat stránku na e-mail:
Thule 753 černé tyče (1 tyč-kulatá střecha)+(1 tyč-rovná střecha) | Váš specialista na nosiče Thule

Thule 753 černé tyče (1 tyč-kulatá střecha)+(1 tyč-rovná střecha)

Výrobce:

THULE (Švédsko)

Kód produktu: ID1991
 

THULE (Švédsko)

Video k produktu Thule 753 černé tyče (1 tyč-kulatá střecha)+(1 tyč-rovná střecha)

Cena s DPH: 4 999 Kč
+
Dostupnost: Informace o dostupnosti konkrétního kitu na prodejně.

Základní střešní nosič Thule 753 je navržen pro automobily vybavené vestavěnými pevnými body ve střeše - tzv. fixpointy. Stylový nosič, který se svým vzhledem hodí ke každému autu splňuje náročné testy City Crash, které sledují bezpečnost nosiče a připevnění nákladu při nárazech. Nosnost nosiče je úctyhodných 100 kilogramů. Nosič Thule 753 je vybaven odolným zámkem, který lze na přání spárovat se zámkem Vašeho střešního boxu nebo nosiče kol značky Thule. Montáž nosiče na střechu je zajištěna již zmíněnými fixpointy a přibaleným imbusovým klíčem. Švédský výrobce na nosič Thule 753 poskytuje prodlouženou záruku v délce pěti let.

  • Nosnost (kg): 100
  • Profil nosné tyče (mm): 32x22
  • Montáž: imbusový klíč
  • Zamykání: ANO

Dotaz na produkt: Thule 753 černé tyče (1 tyč-kulatá střecha)+(1 tyč-rovná střecha)

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti Střešní nosiče BöHM s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Související produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2012 - 2023 THULE-EXPERT.cz