Odeslat stránku na e-mail:
Thule 754 černé dlouhé tyče – nezamykací | Váš specialista na nosiče Thule

Thule 754 černé dlouhé tyče – nezamykací

Výrobce:

THULE (Švédsko)

Kód produktu: ID2002
 

THULE (Švédsko)

Video k produktu Thule 754 černé dlouhé tyče – nezamykací

Cena s DPH: 4 299 Kč
+
Dostupnost: Informace o dostupnosti konkrétního kitu na prodejně.

Základní střešní nosič Thule 754 dodáváme v balení i s dlouhými tyčemi. Stylový nosič Thule 754 je navržen pro automobily s klasickou střechou, kam se montuje za nosný rám karoserie nad dveřmi. Montážní systém nosiče Thule 754 představuje bezpečný a rychlý způsob uchycení. Součástí balení je kompletní sestava dvou tyčí příčníků, montážního kitu a montážních patek. V případě změny auta nemusíte kupovat celý nosič znovu, stačí dokoupit pouze montážní kit pro nový vůz. Nosič není vybaven zámkem. Profil nosných tyčí činí 32vmm x 22vmm a celková nosnost je výrobcem stanovena na 75 kilogramů. Švédský výrobce na nosič Thule 754 poskytuje záruku pěti let.

  • Nosnost (kg): 75
  • Profil nosné tyče (mm): 32x22
  • Montáž: imbusový klíč
  • Zamykání: NE

Dotaz na produkt: Thule 754 černé dlouhé tyče – nezamykací

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti Střešní nosiče BöHM s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Související produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2012 - 2023 THULE-EXPERT.cz