Odeslat stránku na e-mail:
Taška (ochranný vak) Westfalia Portilo | Váš specialista na nosiče Thule

Taška (ochranný vak) Westfalia Portilo

Výrobce:

WESTFALIA (Německo)

Kód produktu: ID2307
 

WESTFALIA (Německo)

Cena s DPH: 1 110 Kč
+
Dostupnost: Do 1-5 dnů u Vás 

Taška Westfalia Portilo slouží jako přepravní a skladovací ochranný vak, který je určen pro nosiče německého výrobce Westfalia Portilo. Pomocí tohoto ochranného vaku můžete nosič převážet bez problémů ve vozidle nebo skladovat v garáži, bytě apod. Nosič, umístěný v tomto ochranném vaku, tak neznečistí Váš automobil nebo byt. Taška Westfalia Portilo také zabraňuje poškozením Vašeho nosiče. Pokud s nosičem, který je v tomto ochranném vaku, nechtíc, nebo nevědomky bouchnete, nemělo by to na něm zanechat následky. Tento ochranný vak Vám zajistí nepoškození nosiče ani při skladování a jakékoliv jiné manipulaci s nosičem.

Dotaz na produkt: Taška (ochranný vak) Westfalia Portilo

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti Střešní nosiče BöHM s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Související produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2012 - 2023 THULE-EXPERT.cz