Odeslat stránku na e-mail:
Adaptér Wjenzek Alfa pro převoz dalšího kola | Váš specialista na nosiče Thule

Adaptér Wjenzek Alfa pro převoz dalšího kola

Výrobce:

WJENZEK (ČR)

Kód produktu: ID2309
 

WJENZEK (ČR)

Cena s DPH: 1 799 Kč
+
Dostupnost: Do 1-5 dnů u Vás 

Český výrobce Vám tímto adaptérem nabízí lyžinu pro rozšíření nosnosti nosiče kol Wjenzek Alfa. Montáží adaptéru Wjenzek Alfa dojde k rozšíření kapaciny nosiče Wjenzek Alfa 2 na tři jízdní kola, nebo na čtyři jízdná kola u nosiče Wjenzek Alfa 3. Adaptér na nosič Wjenzek Alfa je zamykatelný a lze ho namontovat na veškeré nosiče českého výrobce Wjenzek Alfa. Na samotný adaptér je poskytována záruka v délce 3 let. Adaptér Wjenzek Alfa je určena pro jízdní kolo s průměrem rámu od 22 mm do 75 mm o maximální hmotnosti 15 kg. Samotný adaptér Wjenzek Alfa zvýší hmotnost nosiče kol na tažné zařízení o 2,2 kilogramů.

  • Nosnost (kg): 15
  • Hmotnost (kg): 2,2

Dotaz na produkt: Adaptér Wjenzek Alfa pro převoz dalšího kola

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti Střešní nosiče BöHM s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Související produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2012 - 2023 THULE-EXPERT.cz