Odeslat stránku na e-mail:
Geiger Boxlift | Váš specialista na nosiče Thule

Geiger Boxlift

Výrobce:

GEIGER (Německo)

Kód produktu: ID2713
Záruka: 2 roky
 

GEIGER (Německo)

Cena s DPH: 2 899 Kč
+
Dostupnost: Do 1-5 dnů u Vás 

Pokud ve Vaší garáži nedisponujete větším prostorem, neprohlouběte a pořiďte si zvedák boxu Geiger boxlift. Tento držák je vhodný pro uskladnění střešního boxu, kajaku ši surfového prkna. Ušetříte tak spoustu místa při uskladňování, a také spoustu otázek s tím spojených. Nebudete tak již muset řešit, co jak přeskládat, aby se Vám všechny věci vešly do garáže. Zvedák je také možné využít jako pomocníka při montáži a demontáži přímo na střechu Vašeho vozu - náklad tak spustíte přímo ze zvedáku na střechu vozu. Montáž zvedáku je jednoduchá a bezpečná. Disponuje výtahem jedné centrální převodovky pro odvíjení lana a nesnižuje tak úložný protor pro zavěšení boxu (výška boxu = prostor který potřebujete ke skladování). Tato nosná lana pro zavěšení nákladu jsou opatřena ochranou proti opotřebení. maximální zvih činní až 180cm.

Tento zvedák je výrobkem německého výrobce, který si zakládá na kvalitně, dobře odvedené práci a dokonalém provedení. Záruka na zvedák je v době 2 let a převodovka má záruční dobu 5 let. Pořiďte si i Vy oblíbený produkt na českém trhu.

  • Nosnost (kg): 100

Dotaz na produkt: Geiger Boxlift

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti Střešní nosiče BöHM s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Související produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2012 - 2024 THULE-EXPERT.cz