Odeslat stránku na e-mail:
MFT BackBox černý + modul BackCarrier + bočnice na lyže | Váš specialista na nosiče Thule

MFT BackBox černý + modul BackCarrier + bočnice na lyže

Výrobce:

MFT (Německo)

Kód produktu: MFT1502+1201+15052
Záruka: 2 roky
Doprava: Zdarma
Nadměrný náklad: Přepravce: Toptrans
 

MFT (Německo)

Cena s DPH: 29 999 Kč
+
Dostupnost: Do 1-5 dnů u Vás 

MFT BackBox černý + modul BackCarrier + bočnice na lyže představují kompletní praktickou sadu úložného boxu na tažné zařízení.

MFT BackBox černý

Jedná se o univerzální úložný box té nejvyšší kvality, který se montuje na platformu nosiče. Box má nosnost 50 kg a jeho objem činí 300 l. Vzhledem k nízkému umístění na voze budete mít vždy zajištěn snadný přístup k Vašim zavazadlům. Box i základna jsou vybaveny sklopnou funkcí, díky které i s namontovaným boxem bez problému otevřete dveře do Vašeho kufru (i u vozidel s rozměrnějšími pátými dveřmi jako MB Vito nebo VW T5).

MFT BackBox je vyroben z kvalitní plastu odolného proti poškrábání a jinému poškození. K instalaci boxu na základnu není potřeba žádné nářadí. V balení obdržíte i LED osvětlení s velmi nízkou spotřebou.

Záruka na box činí 5 let.

Pro vyčištění boxu doporučujeme zakoupit speciální čistič určený pro boxy, naleznete ho ZDE.

Nosný modul MFT BackCarrier 1201

Nosný modul MFT BackCarrier 1201 je určen k uchycení boxu a držáku kol na tažné zařízení. Modul funguje jako základna, na kterou se box přichytí pomocí bajonetového mechanismu. Montáž modulu na tažné zvládnete bez jakéhokoli nářadí. Pouze jej upnete zatočením uzamykatelné růžice a stlačením páky. Kovovou kličkou pak modul dotáhnete k tažnému zařízení.

Nosný modul MFT BackCarrier 1201 je vybaven sklopnou funkcí, která Vám umožní bezproblémový přístup do kufru Vašeho vozu i s naloženým boxem (i u vozů s rozměrnými pátými dveřmi jako VW Transporter nebo Mercedes Benz Vito).

Záruka na nosný modul je 5 let.

Rozšiřující bočnice na lyže

Díky rozšiřujícím bočnicím zvětšíte objem MFT BackBoxu o 26 l na 326 l. Můžete na nich převážet lyže o délce max. 190 cm. Jedná se o velmi praktické řešení s perfektní dostupností při nakládce / vykládce.

  • Rozměry (cm): 150x53x53
  • Nosnost (kg): 50
  • Hmotnost (kg): 20
  • Objem (l): 326
  • Schválený k provozu v ČR: ANO
  • Barva: černá

Dotaz na produkt: MFT BackBox černý + modul BackCarrier + bočnice na lyže

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti Střešní nosiče BöHM s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Související produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2012 - 2023 THULE-EXPERT.cz