Odeslat stránku na e-mail:
Diametral VirBuster 4000A | Váš specialista na nosiče Thule

Diametral VirBuster 4000A

Výrobce:

DIAMETRAL (ČR)

Kód produktu: VB4000A
Záruka: 2 roky
Doprava: Zdarma
 

DIAMETRAL (ČR)

Cena s DPH: 5 639 Kč
+
Dostupnost: do 1-3 dnů u Vás

Vybrané vlastnosti produktu

Generátor ozonu Diametral VirBuster 4000A je zařízení, které se používá k dezinfekci vzduchu. Díky silnému oxidačnímu účinku O3 dokáže z ovzduší odstranit všechny bakterie, viry, plísně, kvasinky a pachy. Při delším působení zlikviduje i hmyz a další nežádoucí parazity.

Široký okruh použití

Využívá se například v nemocnicích, léčebnách, ordinacích, školách, šatnách, fitness centrech, jídelnách, kancelářích či domácnostech. Je hojně využíván také k dezinfekci klimatizací a vnitřního prostoru automobilů nebo jiných dopravních prostředků.

Úspornost

Generátor ozonu Diametral VirBuster 4000A je bezúdržbový – není potřeba doplňovat žádné náplně, měnit filtry či jiný spotřební materiál. Vše, co potřebujete, je přívod el. energie 230V, který má každá klasická zásuvka. Jeho použití je vysoce úsporné – např. dezinfekce místnosti, která má 100 m3 Vás v průměru vyjde na 14 haléřů.

Snadné ovládání

Generátor je vybaven analogovým časováním s indikátorem zbývajícího času. Je vyroben z lehké ocelové konstrukce z kvalitního plechu, který je ošetřen práškovým lakem. Pro snadnou manipulaci a mobilitu je přístroj vybaven ergonomickým madlem. Nasávání vzduchu je opatřeno filtrem, který zabraňuje rozptýlení prachových částic do dezinfikovaného vzduchu. Součástí výbavy jsou i kuličková ložiska, která se starají o tichý a klidný chod (pouze 45 dB) a zároveň zaručují dlouholetou životnost při častém používání.

Česká certifikace

Každý vyrobený generátor ozonu Diametral VirBuster byl podroben zátěžovému testu pro ověření jeho funkčnosti. Jeho použití je naprosto bezpečné – obsahuje aktivní ochranu FanFlow, která Vás při jeho obsluze chrání před dotykem s eleketrickými částmi zařízení. Všechny generátory byly testovány v českých zkušebnách a mají českou certifikaci společně s CE (schváleno EU).

Způsob použití

Je-li generátor spuštěný, nesmí být v místnosti či voze nikdo přítomen, a to včetně zvířat i rostlin. Po skončení dezinfekce stačí prostor vyvětrat.

Příslušenství

Ke generátoru lze dokoupit i adaptér s hadicí, kterou lze připojit například ke klimatizaci. Díky tomu dokážete vydezinfikovat od nežádoucích mikroorganismů či pachů i těžko přístupné prostory.

Naše společnost Střešní nosiče BöHM s.r.o. je autorizovaným prodejcem značky Diametral pro Českou republiku. Zajišťujeme záruku, servis a garanci, že Váš výrobek bude stále plně funkční.

Vyberte si tu správnou variantu

  • Hmotnost (kg): 4.5
  • Časovač: analogový
  • Zobrazení času: na stupnici časovače
  • Množství ozonu: 3500 mg / hod
  • Rozměry (mm): 172 x 244 x 282
  • Maximální příkon: 70 W
  • Napájecí napětí: 230 V / 50 Hz

Dotaz na produkt: Diametral VirBuster 4000A

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti Střešní nosiče BöHM s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Související produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2012 - 2023 THULE-EXPERT.cz