Odeslat stránku na e-mail:
Adaptér nosiče Menabo Merak - pro 3. kolo | Váš specialista na nosiče Thule

Adaptér nosiče Menabo Merak - pro 3. kolo

Výrobce:

MENABO (Itálie)

Kód produktu: M000117800000
Záruka: 2 roky
 

MENABO (Itálie)

Cena s DPH: 1 090 Kč
+
Dostupnost: Do 1-5 dnů u Vás 

Vybrané vlastnosti

Adaptér Menabo Merak umožňuje rozšířit kapacitu nosičů Menabo Merak o jedno další jízdní kolo na celkovou kapacitu 3 kol. Je kompatibilní s nosiči Menabo Merak type S, Menabo MerakTilting type K a Menabo Merak Rapid type Q.

Příslušenství

Standardně dodávanou utahovací růžici nelze uzamknout. Pro možnost uzamčení je třeba dokoupit uzamykatelnou matici M8 Menabo v souvisejícím zboží.

Důležité – některé země EU (Španělsko, Rakousko, Itálie...) vyžadují označení nákladu reflexní tabulí pod hrozbou vysoké pokuty. Reflexní tabule u nás můžete pořídit v souvisejícím zboží, některé z nich jsou pro snadnou instalaci vybaveny integrovanými popruhy.

  • Max.počet jízdních kol: 3
  • Nosnost (kg): 15
  • Hmotnost (kg): 2,1

Dotaz na produkt: Adaptér nosiče Menabo Merak - pro 3. kolo

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti Střešní nosiče BöHM s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Související produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2012 - 2023 THULE-EXPERT.cz